Закарпатські митники вилучили в іноземця комплекти деталей для складання іграшкових моделей літаків

modelІнцидент трапився вночі, 30 жовтня, коли громадянин Румунії заїхав на митний пост, повертаючись з Великобританії (м. Лондон), де перебував у приватних справах. Громадянину, який обрав порядок проходження митного контролю каналом «червоний коридор», було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу – двадцять дорожніх сумок.

Відтак, працівники митного поста в ході митного контролю автомобіля румуна, крім сумок виявили не вказані в митній декларації та не заявлені при усному опитуванні товари іноземного виробництва, а саме: комплекти пластмасових деталей для складання іграшкових моделей літаків в масштабі, торгівельної марки «AIRFIX» (133 шт.); набори інструментів для моделювання, торгівельної марки «Humbrol» (6 шт.); спеціальні килимки, пластмасові, для моделювання, торгівельної марки «Humbrol», в асортименті, (30 шт.); фарбу для моделювання, різних кольорів, розфасовану у різні ємності, торгівельної марки «Humbrol», (450 шт.); клей для моделювання, розфасований по 10 ml., торгівельної марки «Humbrol» (120 шт.); розчинник для фарбування, що використовується для моделювання, розфасований 125 ml. (24 шт.) Загальна вага виявленого товару згідно Акту зважування складає 74 кг.

За словами громадянина, товари він переміщував на прохання незнайомої жінки, що тимчасово перебуває в Лондоні. Після того, як йому зателефонують, він мав передати їх родичам жінки в Україні.

Таким чином, іноземець не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню (базою оподаткування таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 500 євро або вартість товарів, обчислена пропорційно до ваги, що перевищує 50 кг. (ч. 4 ст. 374 Митного кодексу України)).

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 472 МК України. На підставі статті 511 МК України складено протокол, яким вилучено вищевказані товари, оцінка яких буде проведена додатково, із залученням спеціаліста, – повідомляє ДФС у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *