Закарпатські митники вилучили у чернівчанина партію незадекларованого брендового одягу

Закарпатські митники вилучили у чернівчанина партію незадекларованого брендового одягу

Повертаючись після новорічно-різдвяних свят з Мілану, 31-річний чернівчанин «прихопив» з собою понад 600 одиниць брендового одягу італійської торгової марки «FRANKIE MORELLO», які не захотів декларувати, аби зекономити на оподаткуванні.

Заїхав в Україну житель Чернівеччини на митний пост «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби в якості пасажира на мікроавтобусі «Мерседес-Бенц Спрінтер». У «червоному коридорі» вказав у митній декларації багаж з особистими речами, правда не вказавши точної кількості місць. Усно заперечував про наявність товару, що підлягає обов’язковому декларуванню та оподаткуванню.

Та коли інспектори спільно з прикордонниками провели детальний огляд вантажного відсіку мікроавтобуса, то виявили у 69-х картонних коробках не вказаний у декларації та не заявлений при усному опитуванні товар іноземного виробництва.

З’ясувалося, що пасажир вирішив тишком-нишком перевезти через кордон брендовий одяг різного асортименту у кількості 602 шт торговельної марки «FRANKIE MORELLO» без оподаткування. Серед одягу – чоловічі та жіночі светри, штани, майки, туніки різних моделей. До слова, в інтернет-мережі середня ціна одного светру зазначеної торгової марки коштує від 7 тис грн, майки – 3 тис грн, штанів – 5 тис грн. Тож, зрозуміло, що загальна вартість не задекларованого товару значно перевищуватиме 500 євро, що дозволяється митним законодавством ввозити із-за кордону товару.

Виявлені речі чернівчанин не визнав своєю власністю, зіславшись, що коробки передали йому малознайомі люди в Мілані для доставки у м.Стрий.

Тож, не надавши митному органу точних відомостей про переміщуваний товар, який в даному випадку підлягає обов’язковому оподаткуванні, відносно пасажира складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Наразі вилучений товар потребує додаткової оцінки із залученням спеціаліста-експерта.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *