Закарпатські митники вилучили “Peugeot 306” з підробленими документами

avto3Напередодні, 17 жовтня 2016 року, в пункті пропуску “Косино” Закарпатської митниці ДФС припинено чергову спробу переміщення через митний кордон України автомобіля з підробленими документами. Вивезти з України автомобіль “PEUGEOT 306”, 1995 року випуску з польською реєстрацією, намагався громадянин України.

Проходив митний контроль громадянин “зеленим коридором”. Як підставу для переміщення через митний кордон України транспортного засобу, надав свідоцтво про реєстрацію та доручення на право користування автомобілем без номера завірене польським нотаріусом, – повідомляє ГУ ДФС України в Закарпатській області.

Варто зазначити, що в’їхав громадянин на територію України 16 жовтня поточного року. Тоді при попередній перевірці доручення працівники митниці звернули увагу на те, що доручення не має реєстраційного номера та підпису власника автомобіля. Цього ж дня митники направили лист до нотаріуса в Польщу з метою підтвердження або спростування завіреного доручення. Відтак у відповіді, яку отримали, було зазначено, що вказаний нотаріус це доручення не завіряв та не реєстрував.

Таким чином громадянин України перемістив через митний кордон України легковий автомобіль з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу, як підставу для його переміщення підроблених документів.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол, а транспортний засіб вилучено.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *