Закарпатські митники виявили приховані сигарети у “запасці”

Закарпатські митники виявили приховані сигарети у “запасці”

Працівники митного посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинили переміщення тютюнових виробів у запасному колесі до транспортного засобу.

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, на пункт пропуску смугою «червоний коридор» заїхав «Volkswagen Transporter» з українською реєстрацією під керуванням нашого співвітчизника.

Українцю було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані та наявність у нього ручної поклажі з особистими речами.

При усному опитуванні громадянин зазначив, що не перевозить товарів та предметів, заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Враховуючи результати аналізу ризиків працівники митниці прийняли рішення провести повний огляд автомобіля.

При проведенні поглибленого митного огляду в запасному колесі до автомобіля, що знаходилось в багажному відсіку, митники виявили приховані 216 пачок сигарет із акцизними марками України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено сигарети та запасне колесо. Загальна вартість сигарет – 10267 грн, запасного колеса – 800 грн, повідомили у Закарпатській митниці Держмитслужби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *