Закарпатські міліціонери допомогли мешканцям Артемівська (ФОТО)

Бійці зведеного загону закарпатської міліції, які несуть службу в м.Артемівськ Донецької області, вирішили поділитися своїми продовольчими запасами та медикаментами з тамтешніми жителями, які найбільше потребують допомоги.

 В зоні АТО в м.Артемівськ на Донеччині несе службу зведений загін закарпатської міліції. Керує ним начальник Рахівського райвідділу міліції полковник Людвіг Файт.

Бачачи, в яких складних умовах доводиться жити обездоленим війною місцевим жителям, особливо старикам, дітям і малозабезпеченим родинам, закарпатські правоохоронці вирішили поділитися з цими людьми власними продовольчими запасами. Днями бійці привезли їм продукти та медикаменти.

– Ми один народ, одна велика сім′я й не важливо, хто звідки родом: із заходу чи сходу України, – каже полковник Файт. – У важку хвилину треба допомагати один одному.

Частину продуктів міліціонери роздали сім′ям переселенців, а також артемівським багатодітним і малозабезпеченим родинам. Допомогли й міській лікарні, де проходять лікування поранені військові та цивільні потерпілі від бойових дій.

– Великі спасибі вам за те, що допомагаєте нам, підтримуєте місцеве населення. Дай вам Бог здоров′я й миру на нашій землі», – подякувала закарпатським міліціонерам багатодітна мама Ірина.

 СЗГ УМВС України в Закарпатській області

міліціонери міліціонери2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *