Закарпатські контрабандисти пересіли на літаки

літакОстаннім часом у зв’язку з суттєвим посиленням роботи прикордонних підрозділів у боротьбі з контрабандною діяльністю, порушники почали використовувати нові методи переправлення контрафактної продукції, в тому числі використовують малі літальні апарати – мотодельтаплани, мотопароплани, безпілотники та навіть літаки малої авіації.

 Прикордонники Чопського прикордонного загону часто фіксують польоти над кордоном МЛА, однак затримати їх не завжди вдається, адже приземляються вони за 40, а то й за 120 кілометрів від лінії державного кордону.

Так, сьогодні вночі, прикодонники знову зафіксували політ невідомого аппарату, який незаконно перетнув державний кордон на висоті 2 км, та виявити місце його приземлення не вдалося.

Звертаємо увагу, що польоти в межах контрольованих прикордонних районів здійснюється лише після узгодження з органом охорони державного кордону, інформування відповідних підрозділів Держприкордонслужби у зоні відповідальності яких проводиться така діяльність та з дозволу відповідних підрозділів Авіаційної служби України, на зареєстрованих літальних апаратах у порядку визначеним законодавством.

Керівництво Чопського та Мукачівського загонів звертається до мешканців прикордоння не спокушатись легким заробітком, а сприяти прикордонникам у справі охорони державного кордону, захисту інтересів країни її національної безпеки. Будь-яку інформацію щодо наявності та використання в прикордонні літальних апаратів можна повідомити за телефонами: (0312) 71-13-22;  (044) 321 39 81 (по тарифу мережі «Київстар»)

Анонімність гарантується. У разі реалізації отриманої інформації громадяни гарантовано будуть заохочені.

 

 Прес-служба Чопського прикордонного загону  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *