Закарпатські екологи позапланово перевірили лісові господарства краю

вирубкаІнспекторами Державної екологічної інспекції у Закарпатській області були проведені позапланові перевірки суб’єктів господарювання, які ведуть лісогосподарську діяльність, зокрема ДП «Ясінянське ЛМГ», ДП «Мокрянське ЛМГ», ДП «Міжгірське ЛГ» та ДП «Рахівське ЛДГ».

В ході здійснення державного контролю виявлено порушення вимог Лісового кодексу України, а саме пошкодження дерев до ступеня припинення росту, пошкодження дерев до ступеня неприпинення росту, порушення підросту на лісосіці, незадовільне та несвоєчасне очищення місць рубок від порубкових залишків.

За результатами перевірок Держекоінспекцією притягнуто до адміністративної відповідальності 42 посадові особи на загальну суму штрафів 4182 грн., обчислено розмір шкоди заподіяної лісу та пред’явлено державним підприємствам претензії на загальну суму 19791,23 грн. для добровільного відшкодування. В разі залишення претензій без відповіді, справи про стягнення відповідних сум буде передано до Господарського суду Закарпатської області.

Державна екологічна інспекціяУ Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *