Закарпатські “бізнесмени” поскуповували землі поблизу Середнього, щоб заробити на побудові нового аеропорту

Закарпатські “бізнесмени” поскуповували землі поблизу Середнього, щоб заробити на побудові нового аеропорту

Для будівництва аеропорту на Закарпатті знайшли нове місце – його не будуть будувати в озвучених раніше потенційних локаціях – місті Мукачево та селищі Средньому.

«На жаль, місцеві бізнесмени, почувши, що розглядається місце в сел. Середнє, побігли купувати землі, змінювати їх цільове призначення, щоб заробити на тому, що держава намагається побудувати аеропорт. Вони хотіли швиденько скупити ці землі, а потім їх втридорога продати державі там, де буде аеропорт», – розповів Хомяков.

З цієї причини глава Укрінфрапроєкта заявив, що не буде називати остаточне місце до підписання меморандумів.

«Щоб у нас не трапилася така ж ситуація, оскільки нам за землю треба буде заплатити в три рази більше. Але скажу, що це жодне з цих місць, які ми озвучували. Це також не територія КП Аеропорт Мукачево, який розглядався раніше, тому що там він може служити виключно для військових літаків», – підкреслив Хомяков.

За словами Хомякова, найближчим часом планується організувати зустріч з головою Закарпатської ОДА та місцевої громади, де знаходиться це нове місце, щоб його оприлюднити.

Я сподіваюся, що ми максимально швидко зробимо все до кінця року, щоб не тільки завершити проєкт і експертизу, а й визначити генпідрядника. І вже з початку наступного року зможемо розпочати роботи з будівництва”, – додав глава Укрінфрапроєкта.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.