Закарпатські бійці АТО просять Москаля звільнити одіозного заступника Петіка (ДОКУМЕНТ)

Про це йдеться у зверненні учасників бойових дій з московсько-путінськими окупантами щодо участі високопосадовців Закарпатської ОДА у нападках на крайове товариство “Просвіта”.

Шановний Геннадій Геннадійович!

Ми, військовослужбовці ЗСУ, ветерани війни з московсько-путінськими окупаційними військами обурені діями заступника голови Закарпатської ОДА Олександра Петіка, який взяв участь у зібранні організованому комуністично-кедебістським недобитком, відомим провокатором і холуєм клану Балог Володимиром Піпашом. Високопоставлений чиновник свідомо легітимізував провокативні дії направлені на підрив авторитету та шельмування найстарішої української організації Закарпаття – Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства “Просвіта”. Крім всього іншого у діях посадовця наявний особистий меркантильний інтерес, через посередників керівництву «Просвіти» було запропоновано розглянути питання передачі у власність третім особам нерухомого майна організації.

Повідомляємо, що з початком військової агресії на Сході країни члени крайової “Просвіти” активно стали на захист територіальної цілісності України – одні пішли на фронт, інші здійснювали волонтерську роботу в тилу, відправляючи на передову необхідну амуніцію.

Член Ради Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства “Просвіта”, майор-розвідник Віталій Постолакі геройськи загинув захищаючи Дебальцево. Провокатори-піпаші ж в цей час сиділи, як миші, чекаючи нагоди завдати удару в спину.

Наші організації вдячні крайовій “Просвіті” за ту неоцінену допомогу, яку вона надає військовослужбовцям Збройних Сил України та надання приміщення для виконання робочих завдань членами наших організацій.

Лишаємо за собою право загнати “в будку” шавок, які дискредитують поважну організацію.

Просимо, Вас, як голову Закарпатської ОДА розглянути питання доцільності перебування на займаній посаді заступника голови адміністрації Олександра Петіка.

З повагою,

Руслан Ференці,
секретар Закарпатського відділення
“Асоціації інвалідів АТО”

Вячеслав Харченко, голова Люстраційної
комісії учасників бойових дій –
погоджено по телефону з “нульового” рубежу

oleksandr-petik

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *