Закарпатська журналістка “штампує” кримінальні справи на пихатих мерів

Закарпатська журналістка “штампує” кримінальні справи на пихатих мерів

Більшість українських чиновників звикли надувати пихаті щоки, надто переоцінювати свою значимість, щоденно обдурювати людей, приховувати від простих громадян документи, факти та інформацію, яку громадяни, як єдине джерело влади мають знати, як “Отче наш”, – пише на своїй сторінці у мережі Фейсбук журналіст Лариса Ступак.

Самозакохані, відгодовані і амбітні місцеві царьки майже на кожному кроці, зухвало порушують Закони України, основні права і свободи громадян, при цьому абсолютно впевнені в своїй безкарності. Люди зазвичай, пробачають чиновникам випадки порушення своїх прав. Хтось по доброті душевній. Хтось не хоче вступати в конфлікт з ними. Хтось шкодує витрачати свій час на них. Тому безкарність ще більш зміцнює віру кожного маленького царька в свою недоторканість і божественне призначення.

Якщо мені не надають на запит інформацію, яка мені необхідна для розслідувань, я реагую миттєво. Подаю повідомлення про злочин проти журналіста за ст. 171 і активно контролюю хід розслідування. За моїми заявами за перешкоджання роботі журналіста відкрито наступні провадження:
проти Мукачівського міського голови А.Балоги,
проти Свалявського голови І. Ланья ,
проти міського голови Хуста Володимир Кащук ,
проти Н.Давидківського секретаря сільради Андріан Скиба
проти голови села Н.Бистрий Юра Муханюк
проти голови с.Солотвино Ю.Ухаль
проти голови с.Тарнівці Vadym Sholia
проти начальника УПСЗН Н.Зотової
В понеділок відкриють провадження проти секретаря Полянської ОТГ, голові Полянської ОТГ Іван Дрогобецький, проти керівника апарату апеляційного суду Г.Боклах, заступника військового комісара П.Марко і військового прокурора Ціцака О.

Сьогодні я ознайомилась з матеріалами першого провадження, по якому секретарю Н.Давидківської сільради висунуто підозру та яке одразу було направлено до суду.
Днями, я знайомлюсь з матеріалами провадження, в якому висунуто підозру голові с.Н.Бистрий і справу також направляють до суду.
Міський голова Сваляви нещодавно добровільно надіслав мені всі запитуємі документи.
Майже бездоганно виконують закон “Про доступ до публічної інформації” міський голова м.Берегова Babják Zoltán, міський голова Чопа Валерій Самардак, міський голова Перечина Іван Погоріляк, – зазначила Лариса Ступак.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Закарпатська журналістка “штампує” кримінальні справи на пихатих мерів”

  1. пора БОкшан в прокуратуре области сменить на Ступак – и дать ей должность начальника отдела аналитики и статистики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *