Закарпатська співачка Мар’яна Матейко зайняла I місце у Міжнародному вокальному конкурсі “Golden Time Talent” (Лондон)

Матейко Мар’яна Михайлівна – магістр шоу-бізнесу та естрадного співу, викладачка та художній керівник вокального ансамблю ЦК ” Хорових та музично-теоретичних дисциплін” (голова ЦК Ольга Юріївна Новак) Ужгородського інституту культури і мистецтв стала Лауреаткою I премій Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.
Талановита, молода, креативна та активна викладачка УІКіМ є постійною учасницею усіх інститутських, міських та обласних культурних заходів.
Державні свята, що традиційно відзначаються в інституті: День Незалежності України, День Соборності України, День Збройних Сил України, День матері, День вишиванки та інші ніколи не відбуваються без участі Мар’яни Матейко, якій завжди є що заспівати актуальне та порадувати слухачів.
Мар’яна Михайлівна не зупиняється на досягнутому, прагне постійного розвитку та професійного поступу вперед. Вона переконана, що урок вокалу повинен завершуватися на сцені, тільки у поєднанні двох видів навчання- аудиторного та сценічного можна виховати хорошого вокаліста.
Мар’яна Матейко докладає чимало зусиль для того, щоб студенти загартовували себе не тільки на сценах рідного Закарпаття, а й за його межами.
За підтримки заслуженого працівника культури, кандидатки психологічних наук, директорки УІКіМ Наталії Ігорівни Шетелі та на запрошення народного артиста України, викладача ЦК
“Естрадно-духових інструментів” УІКіМ, диригента Естрадно-духового оркестру Закарпатської обласної філармонії Володимира Григоровича Співака – Мар’яна Матейко виконала пісню на слова Петра Запотічного, музика Ігоря Білозіра з репертуару Оксани Білозір ” Ніби вчора рідна, мамо” у супроводі Естрадно-духового оркестру ( керівник В.Г.Співак) та зайняла I місце у Міжнародному вокальному конкурсі “Golden Time Talent” м. Лондон (Великобританія)
Також отримала I місце на конкурсі VI International Festival “GRAND FEST” м. Кам’янець-Подільський та
I місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі ” Зірка Української Сцени” м. Львів.
Дипломи – подяки отримали також Наталія Ігорівна Шетеля та Володимир Григорович Співак.
Щиро Вітаємо і бажаємо перемог!!!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *