Закарпатська прокуратура вимагає облавтодору заплатити працівникам

Закарпатська прокуратура вимагає облавтодору заплатити працівникам
прокуратураЗакарпатська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері внесла подання директору ДП «Закарпатський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» щодо усунення заборгованості із виплати заробітної плати у сумі  майже 650 тис.грн.
«Передувала цьому прокурорська перевірка у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів з питань дотримання вимог законодавства про оплату праці посадовими особами філій ДП «Закарпатський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» – пояснив Закарпатський прокурор з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері Ігор Сєхін.
           Виявилося, що посадовими особами філій ДП «Закарпатськитй облавтодор» допускаються систематичні порушення вимог КЗпП України та Закону України «Про оплату праці». Зокрема, у 5 філіях виявлено заборгованість по виплаті заробітної плати в сумі майже 650 тис.грн., з якої, у філії «Берегівський райавтодор» – 76 тис. грн., філії «Мукачівський ДЕД» – 199,2 тис. грн.,  філії «Хустський ДЕД» – 122 тис. грн., філії  «Великоберезнянський райавтодор» – 140,9 тис. грн., філії «Тячівський райавтодор» – 111,4 тис. грн.
 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *