Закарпатська прокуратура вимагає судово-медичної експертизи хвороби, підозрюваного у хабарництві, Іштвана Цапа (відео)

Закарпатська прокуратура вимагає судово-медичної експертизи хвороби, підозрюваного у хабарництві, Іштвана Цапа (відео)

Процесуальний прокурор у справі про отримання хабара колишнім першим заступником Ужгородського міського голови Іштваном Цапом вніс клопотання про здійснення судово-медичної експертизи здоров’я Цапа. Адже останній на протязі кількох місяців не з‘являється на судові засідання через лікування в обласному тубдиспансері. На закритій частині судового засідання було заслухано лікаря підсудного.

Після цього прокурор заявив, що не вбачає підстав щоб Іштван Цап не з‘являвся до суду, адже лікування не передбачає госпіталізації, а є амбулаторним, отже підозрюваний може з‘являтися до суду. Крім того Закарпатський обласний тубдиспансер (директор Василь Скрип) надає прокуратурі інформацію, яка не може бути використана у якості доказів.

Захисник Цапа також заявив, що його підсудний приймає психотропні засоби і не може через це адекватно відповідати в суді.

Таке затягування процесу змусило прокуратуру Закарпатської області внести клопотання про здійснення незалежної судово-медичної експертизи здоров’я  Іштвана Цапа у Львівському обласному бюро судово-медичної експертизи. Адже є висока вірогідність того, що закарпатські лікарі сфальсифікують її.

На суді присутні учасники бойових дій в зоні АТО, яким вже сильно набридли лікарсько-судові викрутаси корупціонера.

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *