Закарпатська прокуратура відстоює право двох дітей, батько яких загинув при виконанні свої професійних обов`язків, на отримання страховки

За втручання прокуратури рішенням суду зобов’язано Держгірпромнагляд призначити повторне розслідування, щодо смерті батька двох дітей при виконанні своїх професійних обов`язків.

Як пояснила начальник відділу захисту прав прокуратури області дітей Олеся Бокоч, ця повторна перевірка потрібна, щоб довести, що 37-річний чоловік помер виконуючи свої професійні обов`язки і його малолітні діти змогли отримати страхові суми, а це  більше 100 тисяч. Ці гроші дуже потрібні родині,  яка втратила батька-годувальника.

До прокуратури міста Мукачева звернулася по допомогу, його дружина – тепер вже молода вдова. І розказала, що її чоловік працював водієм ТОВ «АВТО ЛЮКС», йому стало зле під час проходження митниці на кордоні АР Крим із ввіреним йому вантажем. Відтак, він раптово помер від гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця. Проте, випадок його смерті неправомірно був визнаний спеціальною комісією розслідування таким, що не пов’язаний з виробництвом, через це сім`я не може отримати належні страхові виплати.

 

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *