Закарпатська прокуратура просить батьків майбутніх першокласників повідомляти про факти незаконного тестування в школах

школаПід час зарахування дітей до загальноосвітнього навчального закладу забороняється перевіряти їхній рівень знань – про факти порушень цієї норми закону прокуратура просить повідомляти на гарячу лінію.

У зв`язку з початком зарахування дітей до перших класів у загальноосвітні заклади області, батькам майбутніх першокласників нагадують, що відповідно до ч. 7 ст. 18 Закону України «Про загальну середню освіту» забороняється перевіряти рівень знань під час зарахування дітей до загальноосвітнього навчального закладу, крім гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів).

Разом з тим, згідно частини 3 вказаної статті зарахування учнів до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів) проводиться у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти.

Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до загальноосвітніх шкіл, не допускається.

З урахуванням зазначеного, просимо мешканців Закарпаття повідомляти про відомі вам факти порушень вказаної норми закону зателефонувавши на гарячу лінію прокуратури області (0312) 61-38-22 – телефон для повідомлень про порушення прав дітей.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *