Закарпатська поліція розшукує зниклого підлітка

втікачМукачівські правоохоронці розшукують 15-річного Івана, якого 4 листопада вранці батьки відправили до школи, куди він так і не дійшов, і додому теж не повернувся.

Із заявою про зникнення сина до поліції звернулася мати. Жінка розповіла, про те що її 15-річний син Гуралевич Іван Олександрович пішов з дому і по теперішній час не повернувся. Мати розповідає, що син неодноразово покидав домівку після чого завжди через тиждень-другий повертався.

“Ванька повернися будь-добрий додому, в мене вже сил немає, пошкодуй мене, ти знаєш який завтра буде день, зроби мені подарок”,- звернулася мати Гуралевич Ганна Михайлівна до свого неповнолітнього сина. Каже, він геть від рук відбився, робив, що хотів і давно вже виношував ідею піти в доросле заробітчанське життя – поїхати на заробітки. А коли тато із заробітків вернувся, Іванко – зник. Мати каже, син знає напам’ять їхні телефони, але не дзвонить. Вдома у нього ще дві неповнолітні сестрички. Вони плачуть за ним, постійно питають, чому братика нема вдома і куди той подівся.

Всі сльози виплакала і пані Ганна. Жінка не спить, чекає вісточки від сина, що той живий. Свій День народження жінці доведеться, схоже, переживати (бо про святкування тут і мови не може бути) без синочка. Все ж, мати не втрачає надію, що син живий, одумається – і зробить їй своїм поверненням подарунок на 37-річчя. Пані Ганна каже, Іванко піддається впливу, але, на жаль, не батьківському і, швидше за все, зараз переховується у своїх так званих друзів.

Шановні громадяни! Якщо Вам відоме можливе місце перебування розшукованого або Ви володієте будь-якою інформацією стосовно нього, – прохання повідомляти за телефоном “102”.

Прикмети: зріст близько 160-165 см., худорлявої статури, волосся коротке світле, очі голубі.

Був одягнутий: вельветові штани чорного кольору,спортивну чорну кофту та чорне взуття. При собі мав рюкзак з надписом «Адідас», інформує відділ комунікації ГУНП в Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *