Закарпатська опозиція у фінансовому зашморгу Віктора Балоги

Закарпатська опозиція у фінансовому зашморгу Віктора Балоги

балогаПродовжується «тиха» війна за лідерство бути головними опозиціонерами на Закарпатті між колишніми «фронтовиками» та «бютівцями».

Як відомо ці дві політичні сили об’єдналися в одне ціле але хто очолить закарпатську опозицію рішення так і не прийнято.
Головною проблемою у закарпатських опозиціонерів зараз є фінансування їх політичної діяльності. За останній час опозиція Закарпаття не провела жодної масштабної  політичної акції. «Сплячка» опозиціонерів вперлася у відсутність грошей, для їх проведення. Відомо,  що закарпатські опозиціонери просили грошей у Віктора Балоги та той їм більше не вірить і грошей не дає.

Він сам сам хоче бути головним опозиціонером на Закарпатті, тому чекати фінансової підтримки закарпатській опозиції з його боку безперспективно. “Батьківщина” має погодитися на лідерство Балоги, тільки в тому разі грошові потоки влиються у її захирівші структури.
У найближчий час повинна відбутися сесія Закарпатської обласної ради, яка повинна стати переломною у політичному житті Закарпаття. Там і стане відомо хто буде головним опозиціонером у нашому краї.

 

Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.