Закарпатська обласна бібліотека видала календар пам’ятних дат на 2019 рік

Закарпатська обласна бібліотека видала календар пам’ятних дат на 2019 рік

Вже понад 15 років щороку Закарпатська обласна універсальна бібліотека готує та видає “Календар краєзнавчих пам’ятних дат”. Видання подає довідковий матеріал про важливі події з історії області, ювілеї уродженців краю та видатних діячів, які життям і діяльністю пов’язані із Закарпаттям, та є орієнтиром для громадськості краю.

“Календар краєзнавчих пам’ятних дат на 2019 рік” відкривається переліком основних краєзнавчих знаменних та пам’ятних дат. Якщо у минулих випусках вже містилась розлога довідка про ювіляра чи події, то вказується відповідне посилання. Основу календаря складають ґрунтовні наукові розвідки про визначних діячів краю, підготовлені провідними карпатознавцями, науковцями, фахівцями у своїх галузях.Нове видання вміщує близько 30 статтей.Крім того,у посібнику подано календар знаменних дат, які відзначатиме в 2019 році громадськість світу та України.

«Календар краєзнавчих пам’ятних дат на 2019» можна знайти в більшості бібліотек області або на сайті Закарпатської обласної універсальної бібліотеки імені Федора Потушняка – http://www.biblioteka.uz.ua/content/files/2018/Kalendar%202019_V%20druk.pdf

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *