Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатська обласна бібліотека чекає всіх бажаючих приєднатися до всеукраїнського радіодиктанту

Закарпатська обласна бібліотека чекає всіх бажаючих приєднатися до всеукраїнського радіодиктанту

Охочих спробувати свої сили в написанні диктанту запрошують до обласної книгозбірні.

Вісімнадцятий радіодиктант пролунає в ефірі Першого каналу UA: Українське радіо у День української писемності й мови.

ЗОУНБ ім. Ф.Потушняка чекає всіх охочих 9 листопада в читальній залі (3 поверх) о 11:00!!! Трансляція радіодиктанту розпочнеться зі вступної частини, а за півгодини відбудеться й сам диктант.

Девіз цьогорічного диктанту — #пишеморазом — єднання навколо мови. Радіодиктант не стільки як перевірка знань, скільки всеукраїнський флешмоб.

Текст радіодиктанту оприлюднять на сайті UA: Українське радіо 11 листопада, тож кожен учасник матиме змогу перевірити себе. Диктант передаватимуть зі студії UA: Українське радіо. Суспільне мовлення покаже телеверсію в прямому ефірі. Трансляцію також можна буде подивитися на сторінці Суспільного у Facebook.

Також будь-хто може надіслати свої рукописні записи диктанту на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ-1, 01001, із позначкою «Радіодиктант» (листа потрібно надіслати того ж дня чи за день – дату визначать за штемпелем). Можна сфотографувати чи зробити скан тексту та надіслати їх протягом доби на скриньку rd@nrcu.gov.ua (прослідкуйте за якістю зображення). Диктант має бути написаний від руки, адже друковані роботи розглядати не будуть. Буде прийнято й тексти, написані за допомогою шрифту Брайля.

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *