Закарпатська митниця ДФС: оновлено таблиці типів митних декларацій та оформлення гуманітарної допомоги

З метою забезпечення виконання вимог частини VI статті 259 Митного кодексу України щодо подання попередньої митної декларації при ввезенні на митну територію України підакцизних товарів, внесені коди типів митних декларацій «IМ42ЕЕ» та «IМ72ЕЕ».

Оновлено версію таблиць з виключним переліком можливих комбінацій кодів митних режимів та літерних кодів типів митних декларацій в залежності від напрямку переміщення яка вводиться. Оновлення введено в дію з 11 червня 2015 року.

Звертаємо увагу, що відповідно до положень постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2000 року №544 «Про Порядок митного оформлення вантажів гуманітарної допомоги», на товари, що надходять в Україну як гуманітарна допомога (літерні коди «АА» та «АВ» особливостей переміщення у графи 37 МД) попередня митна декларація не подається.

Таблиці виключних комбінацій кодів митних режимів та літерних кодів типів митних декларацій в залежності від напрямку переміщення (версія 4 станом на 10.06.2015) можна завантажити за посиланням: http://sfs.gov.ua/data/normativ/000/001/63782/List_na_mitnits_.doc.

Відділ комунікацій Головного управління

ДФС у Закарпатській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.