Закарпатська міліція розшукує зниклу жінку

зниклаУ с.С.Давидково Мукачівського району безвісті зникла жінка. 29 квітня 2015 року близько 08.00 год Югас Наталія Дмитрівна 1977 року народження пішла з дому і не повернулася.
Жінка разом з чоловіком і сином мешкала у м.Хмельницьк, район «Озерна» по вул.П.Мирного. Як повідомили родичі, близько місяця тому жінка приїхала поховати батька, який мешкав на Мукачівщині у с.Старе Давидково і владнати справи зі спадщиною. Однак ні в Хмельницькому, ні в с.С.Давидково про  свої  наміри кудись від`їжджати жінка не повідомляла.

Прикмети зниклої: зріст 150-160 см, середньої статури, обличчя кругле, волосся фарбоване біле,  кучеряве, ніс середній, губи тонкі, брови дугоподібної форми.

На момент зникнення була одягнена в чорний з  червоними  вставками  спортивний костюм та чорні мокасини. При собі мала три мобільні телефони з  картками  різних операторів. На даний момент жоден з них не відповідає.

У випадку отримання інформації про місцезнаходження розшукуваної просимо  повідомити до Мукачівського міського відділу міліції за адресою: м.Мукачево,  вул.Я.Мудрого,8 або за телефонами: (03131) 2-23-32 або “102”.

Інформація Мукачівського  МВ УМВС

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *