Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатська міліція розшукує зниклу жінку

зниклаУ с.С.Давидково Мукачівського району безвісті зникла жінка. 29 квітня 2015 року близько 08.00 год Югас Наталія Дмитрівна 1977 року народження пішла з дому і не повернулася.
Жінка разом з чоловіком і сином мешкала у м.Хмельницьк, район «Озерна» по вул.П.Мирного. Як повідомили родичі, близько місяця тому жінка приїхала поховати батька, який мешкав на Мукачівщині у с.Старе Давидково і владнати справи зі спадщиною. Однак ні в Хмельницькому, ні в с.С.Давидково про  свої  наміри кудись від`їжджати жінка не повідомляла.

Прикмети зниклої: зріст 150-160 см, середньої статури, обличчя кругле, волосся фарбоване біле,  кучеряве, ніс середній, губи тонкі, брови дугоподібної форми.

На момент зникнення була одягнена в чорний з  червоними  вставками  спортивний костюм та чорні мокасини. При собі мала три мобільні телефони з  картками  різних операторів. На даний момент жоден з них не відповідає.

У випадку отримання інформації про місцезнаходження розшукуваної просимо  повідомити до Мукачівського міського відділу міліції за адресою: м.Мукачево,  вул.Я.Мудрого,8 або за телефонами: (03131) 2-23-32 або “102”.

Інформація Мукачівського  МВ УМВС

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *