Закарпатка виростила та виготовила понад 4 кг марихуани

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Прокуратура Закарпатської області оскаржила вирок Свалявського районного суду винесений стосовно 25-річної мешканки Сваляви, яка власноруч вдома виростила стебла конопель, а в подальшому виготовила з них понад 4 кг небезпечного наркотику – канабісу.

Крім вилученого наркотику, правоохоронці також знайшли у жінки вдома ще 66 стебел рослин конопель та пів кілограма насіння коноплі.

Обвинувачену визнано винною в інкримінованих злочинах (ч.3 ст.309 КК України, ч.2 ст.310 КК України) та засуджено до 5 років позбавлення волі, проте, відповідно до ст. 75 КК України, незважаючи на тяжкість скоєного злочину та суспільну небезпеку, яку він становить, Свалявським районним судом жінку звільнено від відбування покарання з випробувальним строком 2 роки.

Прокуратура Закарпатської області не погоджуючись з винесеним вироком подала апеляційну скаргу, в якій наголошує на безпідставності призначення умовного терміну та невідповідності призначеного покарання тяжкості скоєного злочину.

Відтак, прокуратура просить скасувати вирок суду першої інстанції в частині звільнення обвинуваченої від відбування покарання з випробуванням на 2 роки та призначити реальне покарання у вигляді 5-річного ув’язнення.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *