Закарпатка відзначила 100-річчя (фото)

У гарний, погожий день 7 вересня Марії Філіп з Солотвина виповнилось славних 100 років.

Філіп
Таких довгожителів не так вже й багато, тому до привітної оселі ювілярки завітали поважні гості – голова Тячівської районної державної адміністрації Іван Бринзяник, голова районної ради Михайло Данилюк, заступник голови райдержадміністрації Василь Буга, Солотвинський селищний голова Юрій Ухаль та районний депутат Василь Мигалко. Посадовці вручили Марії Філіп вітання від  Президента України Віктора Януковича з цінними подарунками та квітами, побажали іменинниці міцного здоров’я, щастя, радості та благополуччя.

ФІЛІП2
Гостей зустріла велика родина господарки у будинку, де вона проживає зі своєю дочкою Куцою, її дітьми та внуками. Марія Іванівна все життя пропрацювала в колгоспі, після чого вийшла на пенсію, однак трудитись не переставала – займалась домашнім господарством. Собі на радість і гордість чудово виховала 6 дітей, має 16 внуків та 20 правнуків.
Як розповідають дочки, сама Марія Іванівна, попри поважний вік, всіх пам’ятає, все добре розуміє, спілкується з рідними, однак часто скаржиться на головний біль. Поки дозволяло здоров’я завжди ходила до церкви, дотримувалась всіх постів, була дуже побожною, саме тому, на їх думку, таке довге життя заслужила від Бога.
Привітні господарі, за доброю закарпатською традицією, не відпустили гостей без частувань. Всі разом вони підняли келихи за здоров’я Марії Іванівни та всієї родини і пригостились оригінальним та надзвичайно смачним тортом, який приготувала онучка іменинниці.

Многая і благая літ, Вам шановна, ювілярко!

ФІЛІП3
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.