«Закарпатгаз» завжди відкритий для спілкування зі своїми споживачами

ПАТ «Закарпатгаз» ще раз нагадує споживачам природного газу про створення та запуск офіційної сторінки «zk.104.ua», на якій наші клієнти завжди можуть ознайомитися з актуальною та достовірною інформацією про діяльність підприємства, цінами на природний газ, затвердженими тарифами, нормативними документами, порадами щодо безпечного використання газу, наявними вакансіями для бажаючих працевлаштуватись. На нашому сайті ви можете отримати максимум корисної інформації з питань газопостачання.

    Інформація, розміщена на сайті, дуже важлива для об’єктивної оцінки роботи підприємства нашими споживачами. Ми відкриті для спілкування з усіма нашими клієнтами та представниками засобів масової інформації.
Відкритість до діалогів – це частина напрямку роботи Товариства, яка спрямована на підвищення якості надання послуг. Наші спільноти в соціальних мережах – це комунікаційний майданчик для обміну думками, між клієнтом та керівництвом ПАТ «Закарпатгаз».
Найближчим часом побутові споживачі газу зможуть зареєструвавшись на нашій сторінці «zk.104.ua», в режимі онлайн оплатити послуги за газ, отримати інформацію про поточний стан свого особового рахунку, внести покази лічильника газу, подивитися історію своїх платежів та показників, зв’язатися онлайн з фахівцями Товариства, щоб отримати необхідну інформацію, поставити  запитання, отримати кваліфіковану консультацію, а в разі необхідності поскаржитися.
Уже сьогодні ви можете стежити за нашими новинами, брати учать в обговореннях та у вільному доступі залишати свої пропозиції на нашій офіційній сторінці у соціальних мережах Facebook  https://www.facebook.com/groups/zakarpatgaz/  та Вконтакте https://vk.com/zakgaz. Закликаємо всіх споживачів, долучатися до наших груп в соціальних мережах – саме тут існує можливість отримувати оперативну та об’єктивну інформацію про нашу діяльність.
Керівництво ПАТ «Закарпатгаз» з розумінням ставиться до всіх проблем, які наразі існують у суспільстві, адже важкий економічний стан у країні напряму відображається на рівні життя більшості наших споживачів. При необхідності ви завжди можете звернутись напряму до голови правління, заступників за напрямками діяльності та інших фахівців. Особистий прийом голови правління проводиться щосереди з 9-00 до 12-00.
ПАТ «Закарпатгаз» позитивно налаштовано до спілкування із ЗМІ та громадськістю і наголошує – в разі необхідності ви завжди можете розраховувати на співпрацю з нами. Зв’язатися з фахівцем із зв’язків з громадськістю нашої компанії можна за номерами телефонів: 067 244 65 90, 61-94-33 або надіславши лист на електронну адресу press@zkgas.com.ua.
До речі, в разі виявлення Вами фактів несумлінного ставлення до виконання своїх обов’язків працівниками ПАТ «Закарпатгаз», вимагання коштів та інших проблематичних питань, які на вашу думку потребують термінової реакції з нашого боку, прохання негайно звернутися у відділ економічної безпеки Товариства за номером телефону: (0312) 2-35-68, 067-244-32-53, або безпосередньо до голови правління, попередньо звернувшись до секретаря за номером телефону 61-94-02.
Одночасно з тим ми нагадуємо, що наша сторінка – єдине офіційне джерело нашої компанії, адже нещодавно нами було виявлено «сторінку-двійника», яка розповсюджує неправдиву інформацію та небезпечні поради для споживачів газу. Ще раз наголошуємо про необхідність звертати увагу на джерело інформації і ні в якому разі не довіряти підозрілим інтернет-ресурсам, які працюють від нашого імені.
Ми готові до спілкування та дотримуємося принципу надання прозорої інформації нашим клієнтам та громадськості загалом.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *