За одну добу чотири пари вимушених переселенців одружилися у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту

За одну добу чотири пари вимушених переселенців одружилися у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту

4 пари одружилися в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту 10 березня. Шлюб зареєстрували вимушені переселенці.

Проєкт “Шлюб за добу” в Закарпатському музеї народної архітектури та побуту функціонує уже три роки. Вимушені переселенці можливістю одружитися за добу користуються другий тиждень.

Подружжя Дорошенків зареєстрували шлюб у виставковій залі Закарпатського музею народної архітектури та побуту. Максим та Яна на Закарпаття приїхали з Києва, тут вирішили одружитися.

“Три дні назад, як можна було, то відразу це зробили і розписалися”, — каже Максим Дорошенко.

“Життя продовжується. Ми — це майбутнє України. У нас зароджується маленьке життя, тому ми хотіли б запам’ятати і продовжити світле сонячне майбутнє”, — зауважила Яна Дорошенко.

Разом з подружжям Дорошенків зареєстрували шлюб і їхні друзі Артем Турченко та Дзвенислава Сивик. Пара також вимушені переселенці.

Наречений розповів Суспільному: “Взагалі ми в Києві живемо, але вона зі Львова, а я з Сумської області. Ми давно вже збиралися це зробити, просто планували на літо, але, як бачимо, обставини так склалися, що ми тут і зараз, і ми вирішили, що треба вже робити. У мене багато знайомих уже так одружувалися. Я знав про це. Все класно було”.

“У цей час вона (церемонія — ред.) трішки вимушена, але взагалі, напевно, це в трендах сучасного життя, тобто дуже швидко змінюються твої плани, обставини довкола, тому це потрібно. Ми всіх друзів запросили, улітку плануємо гарне весілля в Карпатах. Я думаю, що все відбудеться”, — каже Дзвенислава.

Обидві пари прийшли підтримати друзі. Про рішення наречених зареєструвати шлюб не знали.

Друг наречених Анатолій Тітаренко відзначив: “Звісно, ми підтримуємо їх, бо це їхній вибір. У нас є сюрприз, але він буде пізніше, поки ми тільки приїхали сюди й зробили те, що потрібно було зробити, а все інше буде трішки пізніше”.

“У рамках цього проєкту, який ми продовжуємо і надалі, робиться знижка для груп цих переселенців і оформляється фактична реєстрація шлюбу. Для цього охочим не потрібно йти в РАЦС, вони приходять до нас у музей і наші співробітники, які цим питанням займаються, проводять збір необхідних документів у пар, передають їх до РАЦСу і вже працівник РАЦСу приходять і реєструє. Це відбувається за добу”, — пояснив очільник музею.

Останні два тижні шлюб у музеї щодня реєструють 5-7 пар – посідомляє “Суспільне. Новини”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *