За минулий тиждень на Закарпатті виявили 23 факти крадіжки електроенергії

Починаючи з 8 по 14 жовтня 2018 року, працівниками ПрАТ “Закарпаттяобленерго” виявлено 23 факти крадіжок електричної енергії.

Зокрема, було складено 17 Актів про порушення Правил серед населення та 6 Актів – в юридичному секторі (приватні підприємці, фізичні особи підприємці, підприємства, фірми тощо).

Найбільше фактів незаконного втручання в електромережі серед населення за останній тиждень було виявлено у Хустському районі та м. Мукачево (по 4 порушення). Найчастішим порушенням залишається вплив на роботу засобу обліку і пошкодження та зриву пломб на засобі обліку.

У юридичному секторі факти крадіжок було виявлено у 3-х районах Закарпатської області, серед яких найбільше у Мукачівському районі (3 порушення відповідно). Найчастішим порушенням залишається втручання в роботу засобу обліку шляхом пошкодження останнього (пошкодження корпусу лічильника, розбите скло).

Також упродовж минулого тижня Комісіями з розгляду актів про порушення Правил нараховано штрафів на загальну суму 256,98 тис. грн., із яких:
– у побуті – на загальну суму 16,24 тис. грн.;
– у юридичному секторі – на загальну суму 240,74 тис. грн.

Прес-служба ПрАТ “Закарпаттяобленерго”

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *