За їзду без прав нещадно каратимуть

Посилення адміністративної відповідальності за правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху, передбаченого ч.2 та ч.3 ст. 126 КУпАП України, закріплено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та процесуальних законів щодо додаткових заходів захисту безпеки громадян.

 

 Так, за керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, або передачу керування транспортним засобом особі, яка не має права керування таким транспортним засобом, громадянам доведеться сплатити штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника  або без такого.

 

 автоКерування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами, тягне за собою накладення штрафу від 850 до 2550 грн. з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника  або без такого.

 

Розгляд справ про зазначені адміністративні правопорушення знаходиться в компетенції судів відповідно до ст.221 КУпАПЗакон набирає чинності з 22 січня 2014 року. 

 

 

УДАІ УМВС України в Закарпатській області

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *