За фактом незаконного видобутку піщаної суміші на Мукачівщині поліція розпочала слідство

За фактом незаконного видобутку піщаної суміші на Мукачівщині поліція розпочала слідство

Поліція оперативно відреагувала на коментарі у соцмережі мешканців Мукачівщини, щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші у руслі річки Латориця у селі Нове Давидково. За вказаном фактом поліція відкрила кримінальне провадження

Порушників затримали безпосередньо під час видобутку піщаної суміші. Ними виявилися двоє місцевих жителів, віком 53 та 57 років. У Новому Давидкові з русла річки Латориця чоловіки незаконно здійснювали забір піщаної суміші. Ескаватором чоловіки здійснювали погрузку суміші на автомобіль «КАМАЗ». Дозвільних документів на заняття цим видом діяльності у них немає.

Транспортні засоби із вантажем поміщено на спецмайданчик відділення поліції. Наразі за вказаним фактом у поліції розпочали слідство. Кримінальне провадження відкрили за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.240 (незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, обмеження волі до двох років або позбавлення волі на той самий строк.

Чи належить гравій до корисних копалин загальнодержавного значення поліція з’ясує в ході досудового розслідування.

Поліція нагадує, видобуток піщано-гравійної суміші та інших корисних копалин у заплавах та руслах річок заборонений природоохоронним законодавством. Надмірний видобуток також призводить до непередбачуваних наслідків під час повеней.

Поліція Закарпаття вдячна небайдужим мешканцям, які виявляють порушення та повідомляють про них.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *