З60 студентів поповнили ряди богословської академії в Ужгороді

29 серпня 2013 року з благословення Блаженнійшого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви під головуванням ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноваженого Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки, професора архімандрита Віктора (Бедь) було проведено підсумкове засідання приймальної комісії академії з набору абітурієнтів на 2013-2014 н.р.
ууба
За результатами екзаменаційних випробовувань та співбесід на навчання до академії за спеціальністю богослов’я (спеціалізації: священнослужитель, християнський педагог, християнський місіонер) зараховано 105 студентів (денна форма навчання – 25, заочна форма навчання – 85).
В цьому ж році, додатково в кількості 20 чоловік, також прийнято перших студентів на базі 9-ти класів до нововідкритого богословського коледжу академії, в якому студенти впродовж трьох років будуть здобувати повну середню освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за спеціальностями правознавство або фінанси і кредит, та оволодіють основами катихізації з православного богослов’я. По завершенню богословського коледжу, за вибором випускників, вони без вступних іспитів зможуть продовжити начиння на старших курсах за світською спеціальністю в університеті або за богословською спеціальністю в академії.
До магістратури академії подали документи на продовження навчання ряд випускників Київської, Одеської, Волинської, Полтавської, Почаївської та Таврійської духовних семінарій.
В числі новоприйнятих студентів-богословів представники багаточисельних православних єпархій з України, Білорусії, Російської Федерації та Греції.
Окрім того, 253 чоловіки, зараховані на вищі богословські курси катихізаторів, навчання на яких здійснюється в рамках навчальних програм по підготовці фахівців з вищою освітою за спеціальностями: філософія, правознавство, психологія, фінанси і кредит в Карпатському університеті.
У цілому на навчання до духовно-навчально-наукового комплексу Української Православної Церкви та Міністерства освіти і науки України «Ужгородська українська богословська академія імені святих Кирила і Мефодія – Карпатський університет імені Августина Волошина» в 2013 – 2014 навчальному році, з урахуванням усіх спеціальностей (богослов’я, філософія, правознавство, психологія та фінанси і кредит), вступило 360 студентів (із них на денну форму навчання – 175 чоловік, на заочну форму навчання – 185 чоловік).
2 вересня в академії та університеті будуть проведенні урочистості з нагоди початку нового 2013 – 2014 навчального року за наступним розкладом:
07.30 – святкова Божественна Літургія в Спасо-Преображенському храмі: м. Ужгород, вул. Цегольнянська, 2;
10.00 – святковий молебень та урочистості з нагоди початку нового навчального року: м. Ужгород, вул. Гойди 10, (в актовому залі Закарпатської обласної кооперації).

Прес-служба УУБА – КаУ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.