З усіх регіонів України тільки Закарпаття не боргує “Нафтогазу”

газНа виконання доручення Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» інформує, що сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ (виробляють теплову енергію для забезпечення опалення та підігріву води для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів), ТЕЦ (виробляють тепло- й електроенергію для населення, бюджетних організацій та комерційних споживачів) та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» становить 21,9 млрд грн.

Порівняно з минулими днями, за даними управління по зв’язках з громадськістю «Нафтогазу України», заборгованість за цими категоріями споживачів зменшилась. Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить 92% цієї суми, борг ТЕЦ за блакитне паливо, використане у виробництві електроенергії, — 7%.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК «Нафтогаз України» підприємств ТКЕ та ТЕЦ за газ, спожитий для виробництва теплової енергії, становить 20,2 млрд грн, із них за перший квартал поточного року — 5,1 млрд грн.

Найбільша сумарна прострочена заборгованість за спожитий газ у цій категорії накопичена у підприємств ТКЕ і ТЕЦ м. Києва (3,7 млрд грн), Донецької (3,2 млрд грн), Дніпропетровської (2,7 млрд грн), Харківської (1,8 млрд грн), Одеської (0,9 млрд грн), Луганської (0,9 млрд грн) областей.

Середній рівень розрахунків за підприємствами ТКЕ в Україні за перший квартал становить 37%. Найнижчі показники за рівнем розрахунків у підприємств м. Севастополь (9%), АР Крим (11%), Луганської (14%), Дніпропетровської (17%) областей, м. Києва (26%) та Одеської (28%) області. Найвищий рівень розрахунків за цією категорією у підприємств ТКЕ і ТЕЦ Закарпатської (100%), Львівської (75%), Херсонської (70%) та Хмельницької (64%) областей.

Відділ економіки та державного управління «Урядового кур’єра» 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *