З початку року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області провели експертизу 213 об`єктів землевпорядної та землеоціночної документації

Упродовж чотирьох місяців 2019 року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, для проведення державної експертизи землевпорядної документації, подано 227 одиниць землевпорядної та землеоціночної документації.
За звітній період Головним управлінням здійснено обов`язкову державну експертизу 213 одиниць землевпорядної та землеоціночної документації, з яких 211 одиниць обов’язкової державної експертизи, а 2 – добровільної.
Із загальної кількості перевіреної проектної документації підготовлено висновків з оцінкою:
«позитивно» – 173 (81,2%);
«повернуто на доопрацювання» – 37 (17,4%);
«негативно» – 3 (1,4%).
Із загальної кількості підготовлених висновків державної землевпорядної експертизи по видах робіт із землеустрою складають:
•       проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 200;
•       технічні документацій з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок – 8;
•       проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту – 5.
За проведену державну експертизу землевпорядної документації до державного бюджету, станом на травень 2019 року надійшло – 37,57 тисяч гривень.
Прийом документації для проведення державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.
Довідково: Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *