З Чехії екстрадували мукачівця, який близько трьох років перебував у міжнародному розшуку

наручникиБерегівською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо екстрадиції мешканця Мукачева, який близько трьох років перебував у міжнародному розшуку.

Як уточнили в Берегівській місцевій прокуратурі, відповідно до інформації Українського сектору бюро Інтерполу вказаний громадянин на початку жовтня 2016 року був затриманий правоохоронними органами на території Чеської Республіки.

У жовтні 2013 року закарпатець втік із спеціалізованого лікувального закладу – Обласної психіатричної лікарні м. Берегово, в який його було поміщено на підставі рішення суду про застосування примусових заходів медичного характеру.

Вже у листопаді 2013 року відносно останнього складено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.394 КК України (втеча із спеціалізованого лікувального закладу) та оголошено в розшук.

Разом з тим, щодо цього 36–річного мешканця Мукачева на розгляді Ужгородського міськрайонного суду вже перебуває кримінальне провадження по обвинуваченню у вчиненні таких злочинів, як розбій, незаконне заволодіння транспортним засобом та незаконне поводження зі зброєю, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *