Юні гімнастки з Закарпаття привезли два “золота” з всеукраїнського турніру (ФОТО)

Перший всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Україночка» відбувся у місті Коблево. Участь у ньому взяли 380 дівчаток (32 команди) з різних куточків України. Оксанка Немйо і Крістінка Куцук із Закарпаття стали одними з найграційніших і професійніших (у своїх категоріях) спортсменками. І нехай їм усього лише 4 і 5 років відповідно, попереду у них – велике спортивне майбутнє. Усього у закарпатській команді – 16 спортсменок, 11 з яких привезли додому відзнаки. Окрім двох перших, закарпатська команда виборола чотири других і п’ять третіх місць.

Мама маленької Оксанки розповіла, що дівчинка займається гімнастикою усього півроку, а тому на перемогу родина не особливо сподівалася. «Суперницями Оксани були дівчатка із сильних команд. Тому для нас її перемога  була несподіванкою, але такою приємною! Сама ж вона була з самого початку була переконана, що отримає «золото». Тож, думаю, це відіграло дуже важливу роль у нашій перемозі», – сказала Оксана Немйо і додала, що талант до гімнастики півроку тому розгледів тато, який і записав дитину на заняття.

Президент Закарпатської обласної федерації з художньої гімнастики Валентина Плавайко зазначила, що в Мукачеві (переможниці саме з цього міста) художньою гімнастикою займаються лише другий рік. «У нас раніше діти не мали змоги займатися цим видом спорту, хоча зацікавленість з боку і батьків, і дітей була. Тому ми вирішили відкрити наше відділення. Наші результати якраз добре видно на наймолодших спортсменках, адже вони почали займатися на рівні з усіма в Україні однолітками», – прокоментувала Валентина Плавайко.

Отже, перемоги привезені додому, але розслаблятися ні тренери, ні дівчатка не збираються. Вони уже готуються до Чемпіонату України, який відбудеться в Ужгороді з 22 по 26 липня.

гімнаст гімнаст2 гімнаст3

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *