Як зупинити садизм у міліції?

садизмНе встигла Україна оговтатись від скандальних подій у Врадіївці, Миколаївської області, як суспільство сколихнув черговий прояв брутального міліцейського садизму. Так видання «Українська правда» повідомляє про те, що в Кіровоградській області двоє п’яних міліціонерів побили сімейну пару із Росії, в тому числі жінку, з якої також зірвали золоті прикраси.

Отже, зрозуміло, що правоохоронна система в Україні повністю зігнила. Після звірячого зґвалтування у Врадіївці спадає на думку постать Берії, який роз’їжджав по вулицям в пошуках красивих жінок, яких охорона Берії  силоміць затягувала в машину. А Берія потім в себе на дачі ґвалтував цих жінок.
Як ми бачимо, садизм міліціонерів в сучасній Україні починає нагадувати садизм комуністично-кадебістських катів. Як виглядає, вихід із цієї ситуації лише один: у правоохоронних органах треба провести люстрацію. Для цього слід сформувати громадську раду, яка розпочне реальну реформу Міністерства внутрішніх справ та прокуратури. І кожного працівника міліції, прокурора потрібно піддати люстрації. Не може бути ніякого кумівства і всього іншого. Адже прокуратура, міліція, суди просто просякнуті цим явищем. Фактично утворилися кланово-родинні банди, які увійшли у відкрите зіткнення із реальними інтересами української нації. Тому настав час покласти край знущанням, катуванням і безкарності так званих правоохоронних органів.
Олег Соскін, професор, директор Інституту трансформації суспільства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *