Letyshops

Як змінювалися вантажні перевезення на Закарпатті (ІНФОГРАФІКА)

За січень–травень 2016 року на Закарпатті усіма видами транспорту перевезено 2210,1 тис.т вантажів, що в порівнянні з відповідним періодом 2015-го менше на 0,6%.

Обсяг вантажних перевезень залізничним транспортом, проти відповідного періоду минулого року, зменшився на 27,3% і за січень– травень 2016р. становив 429,6 тис.т.

За номенклатурою вантажів найбільшу частку у загальному обсязі залізничних перевезень займають будівельні матеріали, брухт чорних металів та лісові вантажі. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року зменшилась кількість перевезень зерна і продуктів перемолу на 99,5%, лісових вантажів – на 85,0%, нафти і нафтопродуктів – на 68,5%. Разом з тим збільшилось перевезення будівельних матеріалів – на 21,9%.

Підприємства автомобільного транспорту, з урахуванням обсягів, які виконані фізичними особами-підприємцями, за січень–травень перевезли 1780,5 тис.т вантажів, що на 9,1% більше за показник відповідного періоду минулого року. Вантажооборот, який збільшився на 1,1%, виконано в обсязі 1759,6 млн.ткм.

Як бачимо з нижнього графіка, залізничні перевезення, які з самого початку мали куди меншу вагу у загальній кількості, з кожним роком все більше втрачають свої позиції.

Мультимедійний відділ Ужгородського прес-клубу

Vantazh

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *