Як угорці співали Гімн України біля свого парламенту (ФОТО)

Угорщина першою з іноземних держав прийняла міжнародну естафету до 25-річчя Незалежності України

Про це повідомляє посольство України в Угорщині.

“У Будапешті перед будівлею угорського парламенту – Державних Зборів Угорщини – відбулося виконання Державного Гімну України у рамках міжнародної флешмоб-акції до 25-ї річниці Незалежності України. Таким чином, Угорщина стала першою з іноземних країн, яка прийняла зазначену естафету до 25-ї річниці Незалежності України”, – йдеться у повідомленні посольства.

Гімн України пролунав у виконанні українського оперного квартету “LeonVoci” та угорської оперної співачки Барбари Токач.

Участь в акції взяли посол України в Угорщині Любов Непоп, представник Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини, начальник відділу Департаменту Східної Європи і Центральної Азії Тібор Фегер, Голова Державного самоврядування українців Угорщини Юрій Кравченко, Почесний консул Угорщини у м. Івано-Франківськ Василь Вишиванюк, актив української громади Угорщини та співробітники Посольства України в Угорщині, а також українські діти із сімей учасників АТО, які перебували у цей час на відпочинку в Угорщині, у рамках відповідної програми уряду Угорщини.

посольство посольство2 посольство3

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *