Виноградівській райраді наплювати на державний прапор України

Наш виноградівський кореспондент сьогодні зробив кілька фотографій будівлі Виноградівської районної ради та районної державної адміністрації. На світлинах чітко видно, що державний прапор, який височіє безпосередньо над адміністративним будинком, знаходиться у жалюгідному стані. Власне синьо-жовтий стяг уже мало нагадує справжній державний прапор. Наразі його легше назвати потріпаною кольоровою ганчіркою.

прапор2У той же ж час, інший прапор, котри встановлений на флагштоці навпроти будівлі ради та адміністрації знаходиться у цілком гідному стані. І тут ми ніяк не можемо не вказати на таку собі негласну угоду, згідно якої, за прапор над будівлею ради відповідає сама районна рада, а за стяг навпроти – районна адміністрація.
прапорДумаємо, зі світлин і без зайвих коментарів добре видно, хто і як у Виноградові ставиться до української державної символіки. Очевидно, голова районної ради разом з усім апаратом настільки зайняті плетінням політичних інтриг та вічними боями з вітряками, що навіть не встигають піднімати очі, коли йдуть на роботу, і просто не бачать, до чого довели головний символ нашої країни.
Тому ми візьмем на себе сміливість звернути увагу пана Любімова на те, що йому чи його підлеглим не завадило б все ж змінити синьо-жовтий стяг на новий прапор і не соромити одне із найкращих міст області.
Новини Закарпаття


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.