Виноградівські націоналісти долучилися до фінансування армії (ФОТО)

Виноградівські націоналісти долучаються до ініціятиви “Свободи” із допомоги українському війську

Сім’ї виноградівських свободівців долучилися до збирання коштів на придбання необхідних для бійців АТО речей: берців, біноклів, засобів для чищення зброї, особистої гігієни, дощовиків, робочих рукавиць тощо.

допомогаНа більшу частину суми було закуплено перев’язочний матеріял, знеболювальні засоби, розчини для дезінфекції, антибіотики, скальпелі, а також продукти харчування тривалого зберігання. Залишок грошей, 4 тисячі гривень, було долучено до коштів обласної організації ВО “Свобода” на закупку бронежилетів та касок.

Детальніше про акцію розповів керівник районного осередку ВО “Свобода” Володимир Палінкаш: “Хочу висловити подяку підприємцям Виноградова за активну підтримку армії: половина з них, почувши, для кого закуповуємо товар, відмовились від оплати. Ще хочу подякувати працівникам хірургічного блоку районної лікарні, які також надали допомогу. Кожного дня ми спілкуємось з нашими побратимами, які воюють з окупантом, підтримуючи їх моральний дух, та молимось за них і за нашу перемогу. Маємо надію, що в подальшому і в мирний час ми будемо співпрацювати з цими людьми”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *