Викладач-математик УжНУ представить у Закарпатській обласній бібліотеці свою дебютну книгу

Викладач-математик УжНУ представить у Закарпатській обласній бібліотеці свою дебютну книгу

Кандидат фізико-математичних наук, музикант, письменник, Василь Лавер 20 березня о 17:00 в Закарпатській ОУНБ ім. Ф.Потушняка буде презентувати дебютну книгу.

У своїй дебютній збірці «У тіні Ердеґа» Василь Лавер торкається одвічних питань боротьби Добра і Зла, Правди і Кривди. Протягом сімнадцяти коротких історій читач разом із героями збірки матиме змогу пережити широкий спектр емоцій – від страху і відчаю, до віри та надії. «У тіні Ердеґа» – це спроба автора якнайповніше висвітлити різні аспекти оточуючої дійсності, не оминаючи і такі, що не є комфортними для обговорення. Збірка розрахована на повнолітнього читача. Окремі оповідання раніше виходили у колективних горор-збірках “Після опівночі”, “Підвал”, “Ліс” та сплаттерпанк збірці “Свині”.

Про автора :
Народився в 1986 році, в Ужгороді. Закінчив математичний факультет УжНУ, спеціальність – прикладна математика. Працює доцентом на факультеті інформаційних технологій УжНУ. Є гітаристом місцевих музичних гуртів „Обрій”, „The Symbioz”. Пише з 2013-го року. Брав участь у кількох колективних збірках українського горору, в тому числі і в збірці, присвяченій сплатерпанку.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *