Всі, хто перебував на обсервації по коронавірусу у Закарпатській обласній інфекційній лікарні, – виписані

Всі, хто перебував на обсервації по коронавірусу у Закарпатській обласній інфекційній лікарні, – виписані

Ситуація з коронавірусом на Закарпатті стабільна: випадків захворювання на території області на сьогодні не зареєстровано. А всі, хто перебував в обласні інфекційній лікарні на обсервації та карантині, – виписані. Про це сьогодні на пресконференції повідомив Мар’ян Мальчицький, в.о. директора КПН «Обласна клінічна інфекційна лікарня Закарпатської обласної ради».

За його словами, в Україні зафіксовано один випадок захворювання на коронавірус. «Географія коронавірусу поширюється в Європі, на даний час у прикордонних країнах Румунії, Угорщині та Польщі, є хворі. Тому абсолютно виправдана ситуація, коли всі дотичні служби перебувають у готовності», – каже во.о. директора обласної інфекційної лікарні. За словами Мар’яна Мальчицького, всі особи, які з різних причин були відправлені на карантин та обсервацію в лікарню, виписані. Коронарвірусу у них не виявлено. У сімейної пари, яка мала ознаки захворювання, підтверджена інша вірусна інфекція, чоловік та жінка вже одужали.

Роман Марценюк, начальник відділу прикордонного контролю і реєстрації штабу Чопського прикордонного загону запевнив: температурний скрінінг проводять на всіх пунктах пропуску, розташованих на Закарпатті, За добу в’їжджають в Україну через Закарпаття близько 5 тис. осіб, зокрема, 2 тис. з цих людей заїжджає через КПП «Тиса» у Чопі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *