«Волоські страви» смакували на Виноградівщині

В селі  Новоселиця Виноградівського району пройшов традиційний фольклорний фестиваль «Волоські страви». У рамках свята відбувся конкурс національних страв, концерт, виставка творів народних умільців та багато ін.
страви
Привітати жителів зі святом приїхав і голова районної державної адміністрації Михайло Кочіш. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток села Новоселиця, активну громадську позицію Грамотами районної державної адміністрації нагороджено учителя Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Володимира Баника, священника православної громади Михайла Голубку, секретаря Новоселицької сільської ради Оксану Чонку.
А для викладачів Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ст. це свято було подвійним, адже у цьому році проведення фестивалю співпало з 50–літнім ювілеєм навчального закладу села. До рідних стін зійшлися і з`їхалися учні -теперішні і колишні, які є гордістю школи, місцевої громади, і, загалом, нашого краю. Завітав на свято і привітав рідну школу з ювілеєм голова районної державної адміністрації Михайло Кочіш. Він зазначив, що ця знаменна у житті школи та територіальної громади подія позначена вагомими здобутками учителів і учнів, а також є нерозривним зв’язком минулого та сьогодення.
За багаторічну сумлінну і творчу працю, добросовісне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, ініціативу, спрямовані на навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди ювілею школи Грамоту районної державної адміністрації Михайло Петрович вручив директору школи Ірині Михайлівні Токач.
Подяки голови Виноградівської районної державної адміністрації отримали учителі-пенсіонери Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів: Баник Марія, Богаш Марія, Ірина Вамош, Марія Ворон, Марія Гудак, Тетяна Монда, Оксана Пелехач.

Виноградівська РДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.