Волонтери готуються долати  кризові ситуації спільно із Закарпатською ОДА

Волонтери готуються долати   кризові ситуації спільно із Закарпатською ОДА

27-28.12.2020 у м. Ужгороді відбулась дводенна тренінгова освітня сесія з мобілізації громадян для волонтерів. Закарпатські волонтери навчались мобілізувати громадян до соціальних кампаній, досліджували питання що заважає побудові довіри та участі у кампаніях. В ході навчання учасники склали портрет активного громадянина, дізналися як залучати людей до волонтерства у кризових ситуаціях та вивчали соціальні мережі як один із інструментів комунікації із доброчинцями. А щонайголовніше відбулось мережування.

Голова “Відродження України – Закарпатської області”, керівниця проекту Власта Рейпаші: проект націлено на зміцнення інституційного потенціалу волонтерського руху на Закарпатті, його інтеграцію та покращення навичок координації спільної роботи у кризових ситуаціях у регіоні. До участі у програмі навчань запрошуються дієві волонтери з усіх районів Закарпаття та люди доброї волі, які готові доєднатись до цього руху. Завдяки проведеним заходам волонтери здобудуть необхідні знання та навички для ефективної та цілеспрямованої діяльності з метою залучення до спільної роботи нових матеріальних і людських ресурсів. 

Незабаром за підтримки та сприяння Закарпатської ОДА й Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) почне функціонувати обласний волонтерський центр.

Проект “Волонтерський Центр Закарпаття” виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

/

/

 

//

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *