Володимир Рибак побував на митному посту «Ужгород»

Сьогодні з робочим візитом в обласному центрі Закарпаття, зокрема на митному посту «Ужгород» Чопської митниці Міндоходів, побував Голова Верховної Ради України Володимир Рибак.
Рибак іванчо
 Голова ВРУ разом з Олександром Ледидою – головою Закарпатської ОДА, Василем Іванчо – начальником Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, Сергієм Харченком – начальником Чопської митниці Міндоходів, Михайлом Феделешом – начальником управління Служби безпеки України у Закарпатській області, Артуром Горбенком – начальником Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, Романом Гоць – начальником Чопського прикордонного загону, Віктором Нечипуренко – начальником митного поста “Ужгород” Чопської митниці Міндоходів та іншими представниками влади та правоохоронних органів ознайомилися з роботою системи митного контролю та митного оформлення.
 Людмила Козловська, начальник адміністративно-господарського управління Чопської митниці Міндоходів, поінформувала Голову Верховної Ради України та інших учасників заходу про хід реконструкції митного поста «Ужгород». Зокрема, вона зауважила, що за рахунок фінансової підтримки Європейського Cоюзу в рамках ППС ЄІСП  «Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» на 2007-2013 роки передбачена реконструкція та будівництво об’єктів митної інфраструктури на пункті пропуску «Ужгород». На сьогодні збудований вантажний термінал «Ужгород», який  знаходиться в транспортному коридорі №5, що об’єднує країни-члени Європейського співтовариства, а тому приваблює значну кількість вантажних перевезень з Австрії, Угорщини, Польщі, Чехії, Словаччини та інших країн. Його реконструкцію та облаштування було здійснено за кошти інвестиційного проекту ЄС по Програмі ТАСІS та кошти Держбюджету. Євросоюз виділив 3 млн. євро, та Україна – 7 млн. грн.
рибак3
На часі – друга черга, яка передбачає реконструкцію існуючих об’єктів митної інфраструктури МАПП «Ужгород» з пропуску пасажирського автотранспорту за рахунок коштів ЄС по Програмі прикордонного співробітництва: «Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства» (ENPI). Вона передбачає реконструкцію існуючих митних споруд на пасажирському напрямку, розширення стику доріг пункту пропуску «Ужгород – Вишнє Нємецьке». Теперішня пропускна спроможність легкових автомобілів складає 2,5 тис., після реконструкції – вдвічі більше. Загальна кошторисна вартість будівельних робіт пасажирського напрямку складає 47 млн. грн. Проект розпочався з 1 квітня 2013 року та триватиме протягом 24 місяців.
«Черг не буде, а якщо і будуть – то незначні, і очікувати на кордоні аби пройти всі митні процедури потрібно буде недовго» – відповіла Людмила Козловська, начальник адміністративно-господарського управління Чопської митниці Міндоходів на запитання Володимира Васильовича Рибака – Голови Верховної Ради України.
Інформує Головне управління Міндоходів у Закарпатській області 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.