Влітку обласний центр Закарпаття фактично тоне у смітті (фото)

Влітку обласний центр Закарпаття фактично тоне у смітті (фото)

В Ужгороді налічується 132 майданчики з баками для сміття та тисячі баків розміщених біля приватних будинків. Кожен другий такий майданчик переповнений відходами.

До більшості контейнерів страшно підходити. Через таку захаращенність, поруч з сміттєвими майданчиками обживаються безхатьки, в геометричній прогресії, також, зростає популяція пацюків. Годі вже казати про хвороботворні організми та сморід, які поширюються в таку аномальну спеку.

Наведемо лише декілька прикладів.

Вулиця Айвазовського – тут розміщені два дитячі садочки, поруч з якими тонни неприбраного сміття.

Поруч – спальний район з дясатками багатоповерхівок, мешканці яких теж страждають від невивезеного сміття. Щодня цією вулицею проходять сотні ужгодоців, серед яких безліч діточок та матерів з колясками.

А це вулиця Лавріщева. Саме ця широка локація стала довподоби місцевим безхатченкам.

Шістьма контейнерами тут користується близько 10 багатоповерхових будинків, сміттєвих урн тут катастрофічно не вистачає.

Голова ОСББ “Гагаріна, 28-г” Олексій Симочко, разом з 60-ма жителями району звернувся до місцевої влади та фірми, що прибирає сміття з офіційним зверненням ще три тижні тому – відповідь ужгородці чекають і по сьогоднішній день. Тим часом ситуація довкола сміття тільки погіршується.

Не краща картина і на вулиці Козацькій. Тут розташовано три багатоповерхівки.

Поруч з сміттєвим майданчиком – дитячий.

Багатостраждальна вулиця Шумна. Затягнутий ремонт цієї ділянки повпливав і на вивіз відходів.

По вулиці Докучаєва ситуація взагалі вийшла з під контролю. Місцеві жителі кажуть – через халантність сміттєвивізної фірми та місцевої влади – в мікрорайоні завелися гризуни.

Жителі Ужгорода скаржаться на те, що у фірмі AVE навіть не підіймають телефон, бо ж знають – телефонують зі скаргами.

Допоки підприємство “тяне” з вивезенням сміття, окремі представники ромської громадськості, безхатьки та собаки розкидують сміття довкола контейнерів. Але коли фірма виїзжає на місця, то відмовляється прибирати поруч з урнами.

Як приклад – баки поруч з вул. Котляревського в м-районі “Шахта” та вулиця Декабристів.

Схоже, що невміння вирішити сміттєві питання – риса керманичів львівського походження. А поки жителі міста безуспішно намагаються докликатися до місцевої влади, керманич міста вчергове взяв відпуск та вирушив на море.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *