Віктор Балога підтвердив інформацію про заборону в’їзду до Угорщини

Віктор Балога підтвердив інформацію про заборону в’їзду до Угорщини

Угорщина заборонила в’їзд нардепу кількох скликань, ексглаві Секретаріату президента часів Віктора Ющенка Віктору Балозі.

Про це політик повідомив у Facebook

Павло Федака, який про заборону написав ще 18 січня 2022 року з цього приводу зазначив:

“❗️Сьогодні Віктор Балога підтвердив інформацію про заборону на в’їзд до Угорщини, що автоматично означає заборону в’їзду на територію всього Євросоюзу. 

❗️Про це я писав ще 18 січня (https://t.me/P_Fedaka/340).

❗️Правда Віктор Іванович стверджує, що до друзів України  в ЄС їздитиме і надалі.

❗️Не знаю яким чином, але хочу зазначити, що пресинг закарпатських угорців на території Мукачівської громади вигідний урядовим колам Угорщини, адже дає можливість перед внутрішньою аудиторією виправдовувати співпрацю з росією у енергетичній сфері, заявляючи про переслідування угорської нацменшини в Україні”.

Пряма мова Віктора Балоги”:

“Отримав нагороду від мілкого діяча сучасності Орбана – становлю загрозу національній безпеці Угорщини.
Показово, що угорська влада мене «злякалась» в день встановлення національного державного символу України – Тризуба, замість імперського символа «Великої Угорщини» турула на Мукачівському замку.
Сприймаю таке рішення путінських прихвостней, як визнання ефективності нашої боротьби за територіальну цілісність та суверенітет України. Тим більше, що «компанія» в мене в списку тих, кого угорці бояться та хочуть не пускати в ЄС, більш ніж достойна – патріоти із різних сфер та регіонів, зокрема, представники СБУ, які ведуть справу проти лідера проорбанівської “КМКС” Брензовича та львівські активісти, які бороться з імперськими символами на нашій українській землі.
Загалом, в моєму житті не раз було, що через принципову позицію отримував «проблеми», але якось завжди було до одного місця, бо життя одне й зраджувати собі через страхи – не варіант.
До друзів України в ЄС їздив та буду їздити, а в орбанівську Угорщину не збирався та не збираюсь.
З Божої ласки, Путіна, Орбана та різну шушеру переживем. Головне, щоб Україна перемогла росію, а діти й онуки були здорові”.
У публікації Павла Федаки від 18 січня повідомлялося:

❗️За інформацією з кількох джерел стало відомо про заборону накладену угорськими органами на в’їзд до країни Шенгенської зони Віктору Балозі, його дружині Оксані та сину Андрію. ❗️Обмеження діє строком на 5 років.❗️Не можу 100-відсотково підтвердити це. Ще днями родина Балог виїзджала за межі України до країн Шенгену через КПП «Ужгород».

❗️Нічого дивного у цій ситуації немає.

❗️Після нещодавнього демонтажу з Мукачівського замку національного символу  угорців – орла Турула, який був зведений у 2008 в часи перебування Віктора Балоги на посаді Глави Секретаріату Президента України, Віктор Іванович в один момент із найкращого друга став заклятим ворогом сусідньої держави, а в Україні отримав псевдо Антитурул (https://t.me/P_Fedaka/306). 

❗️Так часто буває – провідник в один момент стає антипровідником.

❗️Враховуючи те, що останніми днями із закладів Мукачівської міської громади (включає в себе і кілька угорськомовних сіл) познімали угорські національні прапори та позвільняли керівників установ близьких до Товариства угорської культури Закарпаття ТУКЗ-КМКС, щось дійсно відбулося.

❗️Балога пробує набирати бали в очах націонал-патріотів, показуючи успіхи на «угорському фронті».

Але всі добре розуміють, що завтра його позиція може радикально змінитися на протилежну”.

https://

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *