“Війна” за Хустський водоканал триває

“Війна” за Хустський водоканал триває

Хуст2У відповідь на жорстку критику громадськими активістами комунальних служб м.Хуста, зокрема, діяльності водоканалу заступник мера Микола Анишинець відповів наступне:

“Вважаю за необхідне довести наступну інформацію до відома осіб, які неодноразово заявляли в соціальних мережах про розвал окремими посадовими особами міської ради Хустського ВУВКГ (водоканалу):
не вводіть в оману хустян. Водоканал працює і буде працювати. Жодного автомобіля чи трактора не продано і не списано. Жодного метра водогону не продано, не передано в оренду чи концесію.

Податки сплачуються вчасно, як результат підприємство не має жодної заборгованості перед бюджетом. Борг по зарплатні працівникам підприємства майже погашений. Так, якщо на 01.07.2011 року підприємство боргувало працівникам 705 тисяч гривень, на 01.07.2012 року – 500 тисяч гривень, то на 01.07.2013 року – залишок боргу становить 110 тисяч гривень. Всі виплати проводяться з відповідними нарахуваннями згідно діючого законодавства. В жодному місяці за останні два з половиною років не було росту заборгованості по зарплатні. При цьому поточні зобов’язання по заробітній платі виконуються щомісячно. Нам вдається погашати борги, нарощені до 2011 року.

Це не хвальба і не критика в чиюсь адресу. Це констатація фактів. І те, що на сьогодні вже 46 працівників водоканалу з 85 всього працюючих на підприємстві не мають жодної заборгованості по зарплатні підтверджує, Хустський ВУВКГ працює і буде працювати.
Наразі проводиться нарахування бухгалтерією підприємства заробітної плати працівникам за червень місяць поточного року.
Попереду ще багато тривалої системної роботи.


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.