Віфлеємський Вогонь Миру завтра прибуде до Ужгорода

вогонь24 грудня о 17.30 у Різдвяному містечку поблизу Лінгвістичної гімназії відбудеться урочиста передача Віфлеємського Вогню Миру, який пластуни напередодні привезли з Відня.

Церемонія передачі цього символічного Вогню підтримується пластунами вже понад 20 років. Цього року Вогонь містянам ужгородські пластуни передаватимуть на святі урочистого відкриття Різдвяного містечка, яке розташоване на набережній Незалежності біля Лінгвістичної гімназії. Усі охочі зможуть отримати Вогонь аж до православного Різдва, оскільки лампадка з Вогнем зберігатиметься у Різдвяному містечку.

Крім того, 24 грудня о 10.00 – пластуни передадуть Віфлеємський Вогонь Миру голові Закарпатської ОДА Геннадію Москалю, а в неділю 27 грудня о 9.00 – прихожанам Греко-католицького собору.

Цю передріздвяну традицію – розповсюджувати Віфлеємський вогонь миру – започатковано в Австрії, проте завдяки пластунам традиція була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Віфлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Довідка:

Віфлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва, метою якої є поширення символічного вогню, запаленого у Вифлеємі. Вперше вогонь до України потрапив в 1992 році. Сама акція була заснована в 1988 році австрійською телерадіокомпанією як благодійний крок: донести світло з місця народження Ісуса Христа тим, хто святкує Різдво поза домом. У той же рік ініціативу підтримали скаути Відня, а згодом — скаути інших країн.

Сторінка акції на Facebook, – пише прес-служба Пласту НСОУ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *