Відставку заступника мера Цапа розглянуть на наступній сесії Ужгородської міськради

Відставку заступника мера Цапа розглянуть на наступній сесії Ужгородської міськради

Учасники бойових дій вимагають від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва негайної відставки його першого заступника Іштвана Цапа, який обвинувачений правоохоронними органами у хабарництві і на протязі восьми місяців, за поданням прокуратури Закарпатської області, відсторонений від посади.
Від імені чотирьох атовських організацій звернення озвучив В’ячеслав Харченко.

Ужгородський міський голова Богдан Андріїв доручив винести це питання на наступну сесію міськради.

Ми, представники громадських організацій учасників бойових дій в зоні АТО, хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що на посаді першого заступника Ужгородського міського голови продовжує перебувати Іштван Цап, який з січня 2017 року звинувачується прокуратурою Закарпатської області у отримані хабара, відеофіксацію злочину здійснювали працівники СБУ.

За клопотанням прокуратури Закарпатської області, Ужгородський міськрайонний суд на протязі останніх восьми місяців кілька раз приймав рішення про відсторонення Іштвана Цапа від виконання обов’язків першого заступника Ужгородського міського голови.

Учасникам бойових дій в зоні АТО не зрозуміла Ваша особиста та позиція депутатського корпусу Ужгородської міської ради з цього приводу. Покривання корупціонера-хабарника є не найкращим рішенням і шляхом до відвертої конфронтації з громадським суспільством Ужгорода та ветеранами АТО. Такі цапи руйнують нашу державність зсередини.

Звільнення Іштвана Цапа з займаної посади, буде доказом прозорості і відкритості влади Ужгорода, кроком назустріч очищенню влади.

Просимо вирішити це нагальне питання у найкоротші терміни.

Ужгородська філія “Асоціації інвалідів АТО” В’ячеслав Харченко

Спілка учасників бойових дій на Сході України Андрій Мазур

Спілка учасників АТО Великоберезнянщини Владислав Пугінський

Ліга Ветеранів АТО та бойових дій Іван Удут

Учасники бойових дій вимагають від міського голови Ужгорода Богдана Андріїва негайної відставки його першого заступника Іштвана Цапа, який обвинувачений правоохоронними органами у хабарництві і на протязі восьми місяців, за поданням прокуратури Закарпатської області, відсторонений від посади. Від імені чотирьох атовських організацій звернення озвучив В'ячеслав Харченко.

Опубликовано Трибуна Пятница, 15 сентября 2017 г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *