Відкриття виставки-презентації «Дочки-матері» в Ужгородській міській бібліотеці

Цими вихідними  Ужгородська центральна міська бібліотека знов зібрала  шанувальників мистецтва на презентацію-виставки «Дочки -матері» молодої талановитої художниці Аліни Магас та доньки Інни Магас.

Талановита молода художниця- Магас-Носенко Аліна Миколаївна, народилася в селі Грозино Коростенського району Житомирської області. Саме донька Інна  надихнула  маму малювати,сама ж спеціально живопису  не вчилась. Та малювати любить з дитинства, хоч за пензлик взялася рік тому.

Аліна надає перевагу живопису, використовує рiзнi технiки, прагне знайти власну. Художниця любить працювати олійними фарбами.

виставкаУ свої роботи художниця вкладає дуже багато філософських роздумів, навіть, якщо це звичайний квітковий натюрморт. За її переконаннями, квіти – це завжди емоція, чуттєвість кольору і завжди миттєвість, яку треба якомога швидше вилити на полотно.

Натюрморти п. Аліни  засвідчують її талант розпізнавати в простому – багатозначне, в скромному – величне, в непримітному -суттєве.

Дитина – найбільша з усіх цінностей світу. Її творча особистість – як той тендітний паросток, що зможе розквітати тільки на благодатному грунті.

І це в сімї Магас не виняток .Молода обдарована Магас Інна презентувала свою першу опубліковану книгу “Майя і скарб Гілки”. Інна сама набирала текст для друку,намалювала  ілюстрації та  створювала обкладинку. Тож ми надіємось що  пригодницька повість “Майя і скарб Гілки”  Вам запамятається і Ви з нетерпінням будете чекати продовження!

На презентації виставки начальник управління у справах культури ,спорту, сім’ї та молоді  Бобров Євгеній Володимирович висловив щиру подяку за організацію виставки , за чудові роботи і запросив долучитися до фестивалю «Сакура Фест» , яка буде проходити в Ужгороді з 17по 19 квітня 2015 року. А юній письменниці запропонував підтримку на творчій ниві.

Володимира Мишанич – журналіст-культуролог, підкреслив, що побачивши картини ,відчув від них тепло, позитивний настрій, які вони випромінюють.

Завітавши на виставку «Дочки-матері» , ви обов’язково знайдете щось цікаве для себе, близьке вашій душі. І, можливо, не лише піднімете собі настрій, а й отримаєте натхнення від побаченої краси.
Андріана Гузак

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *