Відео затримання депутата Чопської міськради (відео)

Відео затримання депутата Чопської міськради (відео)

Ексклюзивне відео затримання працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області депутата Чопської міськради від політичної партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” розмістила в мережі Фейсбук журналіст Лариса Ступак:

УЗЕ сьогодні в Чопі.
Не закриває апаратки. Ні.
Взяв нібито на хабарі, депутата Чопської міської ради.
Депутат від партії БПП Русин В. мав при собі мічені гроші у сумі 2000 дол.

Ми з журналістом Трибуни знімали все, що вдалось. Було схоже на сплановану провокацію, адже цілий клан Царів у повному складі, “випадково” сидів в кафешці поряд з міською радою, де відбувалось затримання. Вони зайняли міст в партері заздалегідь, адже знали наперед про план дій УЗЕшників. Протягом дня, по Чопу пройшла хвиля обшуків. Обшук також проведено у головного архітектора міста Ганзела Д., який проживає в Ужгороді. Окрім того проведено обшуки в декількох кабінетах міської ради, в квартирах міського голови Самардака, депутата Русина В., землевпорядника Голода О. Операцію проводили обласна прокуратура, УЗЕ і СБУ. Хабар депутату міської ради дав таємничий підприємець з Дніпропетровська Мікулін. Який вже отримав у міськраді дозвіл на розміщення на Привокзальній площі міста для нібито встановлення з-ох будок для обміну валют. Тому незрозуміло за що саме він дав хабар, який від нього, за словами працівників міськради, ніхто не вимагав. Адже рішення по ньому вже було прийнято і договір був укладений.
Підприємець з’явився в міськраді нещодавно і ходив по кабінетах, активно рекламуючи свій дуже успішний бізнес і всім, до кого звертався, нав’язливо пропонував матеріальну допомогу. На День міста, чи на ще на якісь свята, чи для підтримку футбольної команди. Працівники міськради від нав’язливої допомоги відмовились. А депутат, мабуть довірився. Наразі всі фігуранти подій знаходяться в обласній прокуратурі на допитах. До речі, депутат Русин В. поводив себе спокійно і радо був готовий надати журналістам свої пояснення і коментарі. Але працівники УЗЕ не дозволили йому цього зробити. Організатори затримання депутата від коментарів відмовились. Треба додати, що діяли працівники УЗЕ злагоджено, видно було, що операція була добре продумана і підготовлена. Поведінка обласних прокурорів слідчих, що приймали участь в операції заслуговую на повагу, окрім скаженого прокурора Кавки, який примудрився нанести мені тілесні ушкодження. Але це вже окрема, невесела для нього історія..
Загалом, діяли грамотно, злагоджено, без зайвої суєти, – зазначає Лариса Ступак.

https://www.youtube.com/watch?v=sJkxAbtyy_g

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *